Pagrindų įrengimas

Pasitelkdami moderniausias technologijas ir inovatyvius sprendimus atliekame aikščių, kelių ir gatvių, pastato vidaus pagrindų įrengimą. Pagrindo įrengimui naudojame itin tikslias 2D ir 3D technologijas, kas garantuoja didelę darbų spartą. Turėdami sukaupę nemažą darbų patirtį galime pasiūlyti aukštą atliktų darbų kokybę.

Mechanizuotas trinkelių klojimas

Mechanizuotas trinkelių klojimas – lygu sutrumpintam objekto terminui iki 50%. Taip Jūs teisingai perskaitėte, ir tai galime padaryti mes. Lietuvoje ši naujovė po truputį pradedama naudoti plačiau, tačiau, priešingai nei konkurentai, su šia įranga dirbame daugiau nei dveji metai ir  esame sukaupę darbų patirtį, optimizavę ir išgryninę klojimo procesus, todėl galime išgauti aukščiausią kokybę bei greitą  darbų tempą. 

 

Kelių ir gatvių tiesimas

Šioje srityje kaip specialistai  dirbame 10 metų ir esame įgyvendinę ne vieną Lietuvoje sėkmingai eksplotuojamą kelią, stovėjimo aikštelę, pėsčiųjų ar dviračių taką. Atliekame visų tipų dangų įrengimą (asfaltas, trinkelės, granitas, klinkeris, natūralus akmuos ir t.t.), kelio ir gatvių  elementų įrengimas (kelio ir vejos bordiūrai, šaligatviai, kelkraščiai, kelio šlaitai).

Galime įgyvendinti jau užsakovo turimą patį sudėtingiausią projektą ir esant poreikiui optimizuoti sprendinius, sumažinant užsakovo numatytas išlaidas. 
Inžinerinių tinklų įrengimas

Kokybiškai, optimizuojant projektinius sprendinius atliekame:

  1. Vandentiekio, buitinių ir lietaus nuotekų, drenažo tinklų įrengimo darbus atviru ir uždaru būdu;
  2. Nuotekų siurblinių, buitinių nuotekų valymo įrenginių montavimo darbus;
  3. Atvirų ir požeminių rezervuarų, talpų įrengimo darbus.

Kokybiškas inžinerinių sistemų įrengimas reikalauja nemažai lėšų, darbo sąnaudų, todėl būtinas darbuotojų profesionalumas. Nekokybiškai įrengta lauko sistema gali sukelti nemažų nuostolių.

 

Moderni rekreacinė statyba

Atliekame išskirtinio dizaino ir kokybės reikalavimų individualius projektus. Galime įrengti įvairaus tipo ir pobūdžio dangas (granitas, klinkeris, natūralus akmuo, guminė danga, betoninės trinkelės ir t.t.).

 

Darbus atliekame laikydamiesi pavyzdinės tvarkos ir darbo etikos. Jeigu Jums atsibodo netvarka statybvietėje, konfliktinės situacijos su statybininkais, rinkitės mus ir mes statybos procesą paversime Jums maloniu procesu.

Infrastruktūrinių projektų valdymas

Galime kompleksiškai pasiūlyti įrengti vystomo objekto infrastruktūrinius elementus: mažoji architektūra, želdiniai, veja, horizontalus ir vertikalus dangų ženklinimas, aptvėrimas, apšvietimas, darnaus judėjimo sistemų diegimas. Dažnai visi šie darbai yra vykdomi daugelio skirtingų rangovų, todėl yra didesnė tikimybė tinkamai rangovų nesuvaldyti, nesukontroliuoti. Matydami šią grėsmę ir turėdami reikiamus resursus siūlome tai patikėti mums.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!